NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Carbon Coco je superprodukt z ďalekej Austrálie. Zmyslom produktov Carbon Coco je dopriať každému ľahkú a celostnú alternatívu mať lepšie zdravie ústnej dutiny a žiarivý zdravý biely úsmev. Naše ingrediencie sú jednoduché, organické, úplne prírodné a osvedčené!

Posielame okamžite prvou triedou a na celé územie Slovenska zdarma! Pošta garantuje dodanie zásielky prvej triedy v rámci SR maximálne do druhého pracovného dňa.

doprava-zdarma

AKTÍVNE KOKOSOVÉ UHLIE: Ide o anti-bakteriálny a anti-plesňový prášok, ktorý je vynikajúci pre zdravie Vašich ďasien a citlivé zuby, navyše odstraňuje škvrny po jedlách a nápojoch za krátku dobu.

Môže to znieť bláznivo, ale aktívne uhlie, ktoré sa nachádza v zubnej paste je mimoriadne účinné pre dosiahnutie žiarivého úsmevu. Môže mať formu kapsule alebo prášku, ktorý je jemný, bez chute a bez vône. Najväčšou výhodou je, že si môžete byť istý, že neškodí Vášmu zdraviu. V skutočnosti ide o liečivý prostriedok, ktorý bojuje s vnútornými škodlivými látkami, ktoré sa môžu vytvoriť pri otrave jedlom.

Zloženie: aktívne uhlie vyrobené z organickej kokosovej škrupiny, bentonitový minerálny jemný prášok, austrálska citrónová myrta.

Úplne bezpečné, jemné a veľmi účinné!

Organický kokosový olej doplnený so štipkou esencie mäty klasnatej, to je celé! Žiadne konzervačné látky ani umelé aditíva!

Oil pulling nie je nič svetobornejšie než kokosový olej v ústach, ktorý približne po dobu 5 až 15 minút jemne premiestňujeme v rámci medzizubných štrbín alebo len držíme v ústnej dutine a následne vypľujeme/vypláchneme vodou.

Oleje predstavujú stredoveký liečivý prostriedok, ktorý zahŕňa nanášanie kokosového oleja po dobu 5 až 15 minút. Vďaka tomu sa uvoľňujú a odstraňujú baktérie a zubný povlak, ktorý je zdrojom zubného kazu, nepríjemného dychu, zafarbenia zubov a nepríjemných chorôb ďasien. Taktiež sa predpokladá, že vďaka tomuto procesu sa z tela odstraňujú nebezpečné škodlivé látky, vďaka čomu je Vaša pokožka pevnejšia, posilní sa Váš imunitný systém a celkové zdravie.

Ponorte čistú, vlhkú zubnú kefku do nádobky a vyčistite Vaše zuby pomocou malých, jemných krúživých pohybov, ktoré opakujte po dobu niekoľkých minút. Pokúste sa udržať počas umývania zubov ústa zatvorené a opatrne vypľujte tak (ideálne do mikroténového vrecka), aby ste predišli zašpineniu Vášho umývadla. Ústa si vypláchnite a užívajte si žiarivý úsmev!

Najúčinnejšie je použiť tento olej ráno pred tým, než si umyjete zuby. Jednoducho si vytlačte obsah jedného balenie do Vašich úst. Ak ste v používaní oleja začiatočník, pokojne naneste olej po dobu 5 minút a postupne sa dopracujete až k 15 minútam. Nezabudnite použitý olej vypľuť do koša, aby ste sa vyhli upchaniu odtoku alebo toalety. V prípade, že používate stuhnutý olej, jednoducho balenie pomocou rúk zahrejte alebo v prípade, že Vám neprekáža nanášanie tuhého oleja do Vašich úst, olej sa skvapalní a roznesie vo Vašich ústach v priebehu pár sekúnd!

13240531_1225588824148466_7948398155681417551_n

Ak ste v používaní tohto prípravku začiatočník, odporúčame Vám začať s aplikovaním v priebehu 14 po sebe idúcich dní, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Po dokončení prvej detoxikácie môžete túto detoxikáciu zopakovať kedykoľvek máte potrebu (tip: pomáha aj v prípade, ak máte „opicu“!) Niektorí ľudia si nevedia výsledky používania tohto prípravku vynachváliť a preto ho používajú po dobu 14 dní v priebehu každého mesiaca.

Ideálny postup podľa nás a nášho používania: Ráno si umyte zuby pastou a následne vypláchnite organickým kokosovým olejom. Večer pred spaním si vyčistite zuby aktívnym kokosovým uhlím a opäť jemne zubnou pastou.

Veľmi radi si ale prečítame aj Vaše skúsenosti, ktoré sem určite časom doplníme. Budeme úprimne radi ak nám pošlete Vaše čistiace rituály na carboncoco@carbonoco.sk 🙂

Samozrejme! Je to úplne organické, bez akýchkoľvek chemických prísad!
(A mimochodom, gratulujeme!) 🙂

Áno, zašpiníte 🙂 Je to vysoko aktvívne kokosové uhlie a veľmi ľahko sa Vám od neho zašpiní celé krásne biele umývadlo. Preto odporúčame neumývať si zuby nikde inde ako v kúpeľni priamo nad umývadlom, po dočistení vypľuť prvotný obsah úst do mikroténového vrecka a veľmi jemne vymyť ústa pod tečúcou vodou. Následne umyť klasickou kefkou a pastou, ktorú bežne používate. Nebojte sa – upratovať sa to nikomu nechce – naučíte si ideálny systém veľmi rýchlo.. 🙂 V prípade, že prídete počas používania na lepší spôsob, budeme veľmi radi ak sa s nami o neho podelíte..

14702262_1613254255635309_6117125668758369305_n

Produkty CarbonCoco dostanete v našej podnikovej predajni na Námestí Hraničiarov 8/b v Bratislave – Petržalke alebo už aj vo všetkých predajniach siete DM drogerie markt.

Keď máte nejaké iné otázky prosím neváhajte nás kontaktovať a my sa Vám budeme snažiť odpovedať čo najskôr.